Florbalisté opět ve hře

Máme za sebou florbalový turnaj a Česká Lípa si může oddechnout a samozřejmě si diváci vychutnají superligu ve florbale příští sezonu. Tohle bylo jasné od začátku, takže v tom nerozhodl poslední duel se Spartou. Byl to skvělý západ, kde Severošovi padli vysoko a to 4:11, ale hlavně souběžně s Chodovem, Libercí, Mladou Boleslaví a se Znojmem. Favorité potvrdili svou roli a zvítězili. Umístění České Lípy je až na desátém místě tabulky. Odehrání zápasu ve sportovní hale bylo dle výběru hlavního města. Tlak který byl vynaložen na hráče byl drtivý, hlavní trefa Ježka na kterou pak brzy navázal také Garčar a brankář Jan Dvořák. Více jak sedmkrát se tito hráči museli postavit proti střelám soupeře.I přes to, že byla nějaká naděje na lepší skóre po první třetině, tak bohužel veškerý optimismus opadl a byl zašlapán pod parkety.

Florbalova sezóna je v plném proudu. Máme za sebou spoustu turnajů, prohry i výhry, takže fanoušci jsou ve svém živlu. S tím je spojené i sázení, hraní online a samozřejmě i bonus. Takže pokud i ty jsi náruživý fanda do online automatů, tak je tahle stránka přímo pro tebe. Klikni na točení zdarma na slot automatech.

Dále příval sparťanských branek se přeci jen po chvilce zmírnil a do hry se dostal i bojující nováček. Několik gólů padlo díky Jaromíru Eklovi a Marka Dzieržy a tímto zmírnili skóre do podoby 2:7. S těmito manévry se souběžně hráli dva duely. Hned ze začátku druhé třetiny bylo jasné vítězství, ale Liberec zůstala v nerozluštěné tajence. Česká Lípa nakonec vyvázla bez zvratu. Chytře na to šli i Pražané, kteří při několika slibných minutách ve třetí části sami udeřili. Českolipským bylo naděleno v rychlém sledu několik gólů. O tento příval gólů se postarali Svatoš, Bartoš, Zeman a také Ujhelyi Tyto góly znamenaly pěknou tečku za v celku vydařený ročník v superlize. Domácí připustili komplikace a nakonec přehrály Liberec 12:7.

Už během zápasu se dalo očekávat, že se zraky českolipských florbalistů upírají spíše na mobilní telefony, kde vrcholil Liberec a Pardubice v napínavém souboji. České Lípě pomohli také východočeši a zvítězili 4:3.

I Sparta letos předvádí slušné výkony a je na tom velice dobře co se týče umístění  tabulce a to přesně na 4 místě. Svojí silou útočili i na Vítkovice, které porazili až na 7:2. Zdolali také Českou Lípu a to v prvním vzájemném duelu na 10:4. Sparta vyloženě válcuje všechny své soupeře a tím je v žebříčku už pěkně vysoko. Uvidíme co bude nadále, ale zatím Sparta stoupá nahoru.Zatímco Českolipští bojují o lepší umístění v tabulce, ostatní týmy jsou na tom mnohem lépe a góly jen padají do brány. Je zcela jasné, že pokud se Česká Lípa nevzpamatuje, tak je možné, že nepostoupí dál a Sparta se dostane na první místo žebříčku.